Кошик
12 відгуків
Планета чистоты
+380445201721
+380
44
520-17-21
+380
44
520-17-21
тел/факс
+380
67
656-17-00
+380
44
338-03-38
тел.

Сушарки для рук

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Якісні і доступні сушарки для рук

Сушарки для рук – в сучасних реаліях це просто незамінний атрибут санвузлів громадських закладів. Вони забезпечать швидку і ефективну сушіння рук, а також дозволять в рази скоротити витрати на підтримку туалетної кімнати. Крім того, сучасні моделі можуть навіть стати доповненням дизайну приміщення.

Широкий вибір різних пристосувань, а також їх велика класифікація дозволяють підібрати необхідну модель в залежності від ваших уподобань і, звичайно ж, специфіки закладу.    

На що ж слід звернути увагу при виборі сушки для рук?

Потужність. Саме від цього показника безпосередньо залежить температура і швидкість повітря, що обдуває руки, що є головними характеристиками ефективних сушарок.

Безпека. Представлені прилади призначені для роботи в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також можливістю торкання вологих рук. Саме тому всі сушарки виготовляються в спеціальному влагозащитном корпусі з підвищеним рівнем ізоляції.

Рівень шуму. Такі прилади є досить гучними, навіть незважаючи на той факт, що розробники всіляко намагаються від цього позбутися. Найгаласливішими є моделі з більшою швидкістю повітряного потоку, але в той же час вони і більш ефективні. Таким чином, слід йти на компроміс і підібрати модель в залежності від специфіки закладу.

Чистота. У громадських санвузлах підвищень рівень розмноження різних бактерій. Так що для того, щоб мінімізувати їх потрапляння на руки, электрополотенцах використовують різні фільтри для попереднього очищення повітря.

Спосіб включення. Тут все просто, адже в наш час розрізняють ручні та автоматичні моделі. Автоматичні спрацьовують від сигналу оснащеного інфрачервоного датчика і, відповідно, є більш зручними у використанні, але і коштують вони на порядок дорожче. 

Матеріал. Найбільш прості моделі виготовлені з пластику, однак, також досить широко представлені моделі з металевим корпусом, що, в свою чергу, гарантує більшу міцність.

Тепер, коли ви знаєте все необхідне про сушарки для рук, зробити вибір буде набагато простіше. У свою чергу, вам завжди допоможуть кваліфіковані фахівці нашої компанії «Планета чистоти».