Кошик
12 відгуків
Планета чистоты
+380445201721
+380
44
520-17-21
+380
44
520-17-21
тел/факс
+380
67
656-17-00
+380
44
338-03-38
тел.

Тримачі для туалетного паперу

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Тримачі туалетного паперу від "Планета чистоти"

Як показує практика, у вбиральні слід приділяти увагу не тільки дизайну приміщення, але і вибір різних аксесуарів. Такі маленькі доповнення дозволять створити комфорт і функціональність. Крім того, вони допоможуть підтримувати необхідний рівень чистоти, а вбиральня кімната, як відомо, завжди має бути охайним і доглянутим. В іншому випадку думка ваших гостей про заклад може в рази впасти. 

Щоб такого не сталося, рекомендуємо придбати і встановити тримачі для туалетного паперу. Їх наявність стане показником вашої турботи про відвідувачів, успішності закладу, а також його відповідності високим стандартам обслуговування.

Диспенсер туалетного паперу – досить зручний і практичний у використанні пристосування. Такий пристрій служить для зберігання і розподілу папери з рулону, що, в свою чергу, забезпечує економію.

Чому тримач туалетного паперу необхідний у кожному санвузлі?

одним з головних переваг слід віднести гігієнічність. При використанні диспенсера, папір знаходиться в спеціальному пластмасовому або ж металевому корпусі, що практично зводить до нуля контакт рулону з руками.

При виборі моделі слід враховувати необхідні розміри, що залежать від специфіки вашого закладу (для закладів з постійним потоком людей слід вибрати більш габаритні власники, що значно спростить роботу персоналу; при цьому для тихих закладів буде достатньо невеликого - на один рулон паперу). Якщо ж ви вагаєтеся при виборі, то вам завжди з радістю допоможуть наші фахівці!

Наступне, на що слід звернути увагу – це матеріал, з якого виготовлений тримач. Металеві корпуси рекомендуємо встановлювати в приміщеннях з можливим ризиком псування майна і вони виглядають більш сучасно.

Щодо якості, то тут все просто. У нашому каталозі товарів ви знайдете кращі моделі від світових виробників. Так що бездоганна якість гарантовано!