Кошик
12 відгуків
Планета чистоты
+380445201721
+380
44
520-17-21
+380
44
520-17-21
тел/факс
+380
67
656-17-00
+380
44
338-03-38
тел.

Сушки для волосся

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Надійні і функціональні сушки для волосся

У наш час сушарки для волосся просто зобов'язані бути в будь-якій ванній кімнаті готелю, спортзалу, клініки, студії танців, а також басейнів і аквапарків. Звичайно, перелік далеко не повний, і його можна ще довго продовжувати.

Наявність фену є свідченням відповідності закладу високим європейським стандартам, дозволяє забезпечити необхідну турботу і комфорт для ваших відвідувачів. Вже з таким сервісом вони точно будуть повертатися знову і знову.  

Але все ж головний аспект необхідно зробити на електроприладах! Звичайно, їх наявність вже плюс, але якість грає набагато більшу роль. Підібрати необхідну модель для облаштування свого закладу вам допоможуть фахівці компанії «Планета чистоти». У каталозі товарів представлена непросто техніка, а оптимальні бізнес-рішення для кожного закладу – фени і сушки для волосся від кращих світових виробників цього обладнання з Іспанії, Італії та Німеччини.

Якими мають бути професійні сушки для волосся?

Вся продукція сертифікована і відповідає діючим стандартам і вимогам якості. При цьому вона володіє широким функціоналом, і великою потужністю, що дозволяє в лічені хвилини висушити навіть довге волосся. Варто зауважити, що всі представлені моделі виготовлені з високоякісної пластмаси ABS, що в свою чергу передбачає ряд переваг:

·         теплостійкість;

·         висока міцність;

·         тривалий період експлуатації;

·         широкий діапазон температур.

Всі пристрої надійно кріпляться на стіні, що забезпечать безпеку і практичність. У свою чергу, сучасний дизайн дозволить не порушувати загальну концепцію приміщення.

Компанія представляє досить широкий модельний ряд, що дозволить підібрати ідеальний варіант кожного закладу. При цьому варто зауважити, що ви завжди можете бути впевнені в бездоганній якості і надійності!