Кошик
12 відгуків
Планета чистоты
+380445201721
+380
44
520-17-21
+380
44
520-17-21
тел/факс
+380
67
656-17-00
+380
44
338-03-38
тел.

Дозатори для рідкого мила і піни

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 4

Дозатори для рідкого мила і піни від "Планета чистоти"

Про необхідність встановлення даних пристроїв в санвузлах громадського призначення вже просто немає необхідності говорити. Такі пристрої вже давно витіснили звичайне брускові мило і стали незамінним доповненням будь-якого успішного закладу.

У нас тільки якісні дозатори для мила

У наш час існує безліч різних моделей, що відрізняються між собою не тільки дизайном, але і матеріалом, з якого виготовлені, розмірами, формою, специфікою використання. Така різноманітність дозволяє підібрати ідеально підходящу модель, в залежності від виду вашого закладу і особистих міркувань.  

Дозатори для мила – досить міцні, захищені від протікання мила конструкції. Їх кришка, куди заливається саме мило, надійно закривається на ключ, що свідчить про надійність і є гарантом високих антивандальних властивостей.

Вони надійно кріпляться на стіні метушні умивальників, що забезпечує їх комфортний та гігієнічний використання. Щодо дизайну, то він залежить від матеріалу і, звичайно ж, розмірів дозатора (об'єм може складати від 170 мл до 1,2 л). У більшості моделей є невелике прозоре віконце, через яке видно рівень наявності мила. Це неймовірно зручно і при цьому досить стильно!

Варто зауважити, що в дозаторах може бути використане будь-яке рідке мило – немає прив'язки до певної марки або виду. Така система дозволяє варіювати запах і вигляд мила і, контролювати додаткові витрати.

Яку модель ви б не вибрали, будьте впевнені, що всі представлені в нашому інтернет-магазині дозатори виготовлені з міцних зносостійких матеріалів. Ми гарантуємо їх довговічність, ефективність і простоту використання.