Кошик
12 відгуків
Планета чистоты
+380445201721
+380
44
520-17-21
+380
44
520-17-21
тел/факс
+380
67
656-17-00
+380
44
338-03-38
тел.

Тримачі для гігієнічної продукції

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Тримачі для різної санітарно-гігієнічної продукції

ТОВ «Планета чистоти» представляє широкий асортимент різного санітарно-гігієнічного обладнання. Кожне представлене пристрій дозволить підвищити комфорт для вас і ваших гостей, підняти рейтинг закладу, а відповідно – збільшити його впізнаваність і рівень доходів.

Тримач для одноразових стаканчиків

Такі контейнери користуються досить великою популярністю, особливо в різних офісних центрах і місцях обслуговування (салони краси, клініки, спортзали…). Диспенсери встановлюють поблизу кулерів або кранів з питною водою. Система роботи дозволяє видавати по одному стаканчику, що досить зручно і гігієнічно, оскільки контакт з іншими стаканчиками абсолютно виключений. При цьому, для більшого комфорту, власники виконані з прозорого пластика, що дозволяє завжди контролювати рівень наявності матеріалу.

Тримачі для гігієнічних пакетів

Специфіка використання – різноманітна, але переважно – для утилізації засобів жіночої гігієни.

Тримачі одноразових простирадлом

Без таких пристроїв не обійдеться жодна успішна клініка, масажний кабінет або салон краси. Їх використання дуже зручно, практично і дійсно гігієнічно! При цьому варто зауважити, що власники підійдуть для простирадлом будь-якого розміру і матеріалу.

Тримачі столових і косметичних серветок

Спочатку такі пристрої переважно використовувалися в громадських закладах. Але той комфорт, який вони дарують, дозволив диспенсерам «перекочувати» і в наші з вами будинку. Вони не займають багато місця і при цьому забезпечують надійне зберігання серветок. Варто зауважити, що видача серветок здійснюється одна за одною, що забезпечує високий рівень гігієни.

Власники медичних рукавичок і бахіл

Такі пристрої встановлюються в клініках і медичних центрах, де чистота, гігієна і стерильність – просто необхідність.

Варто зауважити, що всі представлені моделі створені у відповідності світовим технологіям виключно з високоякісної сировини. Це, в свою чергу, гарантує бездоганну якість і тривалий термін безперебійної служби.